Pompy ciepła

GUANGDONG LUCKINGSTAR NEW ENERGY CO., LTD  jest wykwalifikowanym producentem pomp ciepła zajmującym się badaniami i rozwojem, produkcją, marketingiem, sprzedażą oraz serwisem.  Podstawową filozofią firmy jest profesjonalizm i poświęcenie, aby tworzyć najlepsze pompy ciepła i spełniać oczekiwania klienta poprzez zapewnienie użytkownikom jak największego komfortu.

Firma Luckingstar została założona w 2006 roku.  Przez lata nieustannych badań i wdrażania najlepszych technologii z Japonii, Europy, Australii i USA do własnych produktów, a także dzięki doświadczonej kadrze pracowniczej, zespołom badawczo-rozwojowym firma posiada 47 patentów i prawie 50 zastrzeżonych technologii.  Standard technologiczny produktów w tej dziedzinie jest na wysokim poziomie.  Producent posiada na swoje urządzenia międzynarodowe certyfikaty takie jak CCC, CE, CB, SAA, IEC, EN14511, ISO9001, ISO14001 oraz Krajowy Certyfikat Wytwarzania Wyrobów Przemysłowych. Ich produkty były eksportowane do ponad 50 krajów i regionów.

Firma Dar-Klima jest dystrybutorem oraz importerem produktów firmy LUCKINGSTAR.  W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów.

Wielofunkcyjne
Pompy Ciepła

ikona pompa 2

Pompy Ciepła Niskotemperaturowe

Wielofunkcyjne pompy ciepła

Pompa ciepła typu powietrze-woda jest ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań. Wielofunkcyjne urządzenia można wykorzystać do ogrzewania pomieszczeń   (zarówno w systemach ogrzewania podłogowego, jak i grzejnikowego), chłodzenia pomieszczeń oraz do wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Do tych celów można je także łączyć z pomocniczymi źródłami ciepła.

Zgodnie z dyrektywą ERP, seria wielofunkcyjnych pomp ciepła charakteryzuje się etykietą energetyczną A+++, spełniającą wymagania oraz potrzeby użytkowników w zakresie niskich rachunków za energię.

W ofercie są dostępne urządzenia o różnej wydajności. Zostały one stworzone z myślą o cichej, energooszczędnej pracy oraz elastyczności projektowania. Pompy spełniają rygorystyczne standardy jakości, przy zachowaniu cen rynkowych.
Niskotemperaturowe pompy ciepła

LUCKINGSTAR we współpracy z państwową firmą z Chin opracowała technologię niskotemperaturowej pompy ciepła i jest pierwszą firmą, która wprowadziła pompę ciepła działającą w temperaturze do -30°C.  W 2012 roku otrzymali nagrodę za najlepszą niskotemperaturową pompę ciepła w Chinach.

Urządzenie  w temperaturze otoczenia -30°C jest w stanie osiągnąć temperaturę wody na wylocie do 60°C. 

Kluczowymi elementami pompy ciepła są:

  • Parownik (wymiennik typu freon-woda)
  • Sprężarka typu scrool
  • Skraplacz
  • Elektroniczny zawór rozprężny
W ofercie znajdą Państwo urządzenia o wydajności od 11,4 do 57,8 kW, tak więc można je wykorzystać do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń, wytwarzania ciepłej wody użytkowej zarówno w domach jednorodzinnych,  jak i w szkołach, hotelach,  czy też budynkach przemysłowych.
Shopping Cart